Nyári szálláshely tavasztól őszig olyan vendégeknek, akik természetközeliségre, kalandra, élményekre vágynak. Jelenleg három-négy felnőttet, vagy egy családot tudunk elszállásolni. Sátorozás, kempingezés is megengedett. A tanya specialitása: a természetszerű módon tartott, természetes takarmányon nevelt állatok első osztályú, prémium minőségű húsa, és termékei!

Látogatható a tanya teljes környezete, az őshonos állatok, a legelők, a puszta, a madárrezervátum, a házigazdák magánszférája kivételével. Húsfélék: mangalica, szürkemarha, malac és borjú is, vadhúsok igény szerint. Füstöltáruk: kolbász, szalámi, sonka és más finomságok. Baromfi: (kakas, tyúk, kacsa, liba) levesek, sültek, pörköltek és tojás. Zöldségfélék: teljes vertikum, idény és igény szerint. Gombák: idény szerint erdei és termesztett gombafajták helyi termelőktől Tejtermékek: házi tehéntej, kecsketej, tehén- és kecskesajtok helyi termelőktől.